نمایندگی لوله آذین

نمایندگی لوله آذین

Category : لوله کشی

نمایندگی لوله آذین

فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور نمایندگی لوله آذین تهران و فروش به تمامی شهرستانهای ایران میباشد. این فروشگاه علاوه بر مراجعه حضوری دارای سایت خرید اینترنتی لوله و اتصالات برندهای مختلف بوده و یکی از برترین های فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات و تجهیزات تاسیسات ساختمان در تهران محسوب میشود.

درصورت نیاز به خرید با تماس تلفنی از تخفیف های مربوط به نمایندگی لوله آذین آگاه شده و یا با ارسال لیست ملزومات لوله و اتصالات در سریع ترین زمان ممکن نسبت به دریافت پیش فاکتور و روند خرید اقدام نمایید.

تلفن : 09129242783

آذین لوله سپاهان شرکت تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری پلی پروپیلن آذین زیر مجموعه شرکت گیتی پسند اصفهان است. این شرکت در سال 1375 شروع به کار و تولید کرد. محل کارخانه در استان اصفهان و نزدیکی مورچه خورت بوده و مرحوم جنتی را میتوان موسس این مجموعه دانست که به همراه آقای وحیدی از مالکین این کارخانه عظیم هستند.

لوله و اتصالات پلیمری آذین لوله سپاهان از جنس رندوم کوپلیمر نوع 3 بوده که از ابتدا تا کنون اصلاجات زیادی در مورد ساختار مواد اولیه و قالبهای ساخت آن شده است. غیر از خصوصیاتی نظیر کیفیت و ساختار لوله اذین توانسته انقلاب بزرگی در قیمت لوله کشی ساختمان هم از لحاظ خرید و هم از نظر دستمزد تعدیل بزرگی به وجود بیاورد.

استفاده از لوله آذین گستردگی فراوانی داشته و میتوان گفت که در حال حاضر یکی از برندهای اصلی لوله و اتصالات در ایران است.

نمایندگی لوله آذین تهران

نمایندگی لوله آذین تهران

اصلی ترین نمایندگی لوله آذین تهران یعنی فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور با وجود چندین انبار در تمامی نقاط تهران و انبار اصلی کارخانه یعنی اصفهان قابلیت ارسال بار به کلیه شهرستانهای کشور را داراست.

لوله آذین به عنوان یکی از پرفروشترین کالاهای توانسته قیمت لوله آب سرد و گرم و پکیج را منطقی تر کرده و هزینه لوله کشی ساختمان را به شکل فاحشی کاهش دهد.

فروش لوله و اتصالات آذین مانند بسیاری از لوله و اتصالات دیگر به صورت لیست اقلام لوله اتصالات و سایر لوازم میباشد. لیست قیمت لوله آذین به ما کمک میکند که علاوه بر مقایسه قیمتها میتوان از نوع و شکل اتصالات موجود لیستت قیمت لوله و اتصالات آذین آگاه شد. البته شرگت آذین لوله سپاهان اقدام به صدور و نشر کاتالوگ نیز نموده است که در نمایندگی لوله آذین موجود میباشد.

اخذ نمایندگی لوله آذین

این روزها اخذ نمایندگی آذین ویژگیهای مالی و کاری خاصی را میطلبد. دفتر فروش شرکت لوله آذین برای اخذ نمایندگی شرایط تضمین میزان خرید مشخصی دارد که این کار برای هر مغازه داری راحت نیست . این کار مستلزم وجود فروش بالا و تسلط به بازار داشته و در حال حاضر بهترین راهکار این است که نخست با خرید از نمایندگیهای آذین تهران در سطح کشور و توزیع این لوله و اتصالات و بالا بردن فروش و  بررسی شرایط اقدام به اخذ نمایندگی لوله آذین نمایید.

مزایای خرید از نمایندگی لوله

خرید اقلام تاسیساتی از نمایندگی و فروشگاههای عامل فروش لوله و اتصالات دارای مزایای بسیاری است که میتوان به خرید به صرفه و با قیمت واقعی و به روز این اقلام در کنار اصل بودن کالای خریداری شده اشاره نمود . اصالت کالای میتواند ضامن کیفیت بالای اجرای لوله کشی ساختمان و استفاده از گرانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگی لوله و اتصالات را داشته باشد.

معمولا در بسیاری ازموارد نمایندگی لوله آذین به همراه نمایندگی نیوپایپ و نیوفلکس اعطا میشود.

 


Leave a Reply

Call Now Button