نمایندگی لوله آذین تهران تا 30 درصد تخفیف

نمایندگی لوله آذین تهران تا 30 درصد تخفیف

Category : لوله کشی

نمایندگی لوله آذین

فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور نمایندگی لوله آذین تهران و فروش به تمامی شهرستانهای ایران میباشد. این فروشگاه علاوه بر مراجعه حضوری دارای سایت خرید اینترنتی لوله و اتصالات برندهای مختلف بوده و یکی از برترین های فروشگاه اینترنتی لوله و اتصالات و تجهیزات تاسیسات ساختمان در تهران محسوب میشود.

درصورت نیاز به خرید با تماس تلفنی از تخفیف های مربوط به نمایندگی لوله آذین آگاه شده و یا با ارسال لیست ملزومات لوله و اتصالات در سریع ترین زمان ممکن نسبت به دریافت پیش فاکتور و روند خرید اقدام نمایید. برای استعلام دیگر اقلام نیز با نمایندگی پخش و فروش لوله و اتصالات ساختمانی تماس بگیرید.

تلفن : 09129242783

آذین لوله سپاهان شرکت تولید کننده لوله و اتصالات پلیمری پلی پروپیلن آذین زیر مجموعه شرکت گیتی پسند اصفهان است. این شرکت در سال 1375 شروع به کار و تولید کرد. محل کارخانه در استان اصفهان و نزدیکی مورچه خورت بوده و مرحوم جنتی را میتوان موسس این مجموعه دانست که به همراه آقای وحیدی از مالکین این کارخانه عظیم هستند.

لوله و اتصالات پلیمری آذین لوله سپاهان از جنس رندوم کوپلیمر نوع 3 بوده که از ابتدا تا کنون اصلاجات زیادی در مورد ساختار مواد اولیه و قالبهای ساخت آن شده است. غیر از خصوصیاتی نظیر کیفیت و ساختار لوله اذین توانسته انقلاب بزرگی در قیمت لوله کشی ساختمان هم از لحاظ خرید و هم از نظر دستمزد تعدیل بزرگی به وجود بیاورد.

استفاده از لوله آذین گستردگی فراوانی داشته و میتوان گفت که در حال حاضر یکی از برندهای اصلی لوله و اتصالات در ایران است.

نمایندگی لوله آذین تهران

نمایندگی لوله آذین تهران

اصلی ترین نمایندگی لوله آذین تهران یعنی فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور با وجود چندین انبار در تمامی نقاط تهران و انبار اصلی کارخانه یعنی اصفهان قابلیت ارسال بار به کلیه شهرستانهای کشور را داراست.

لوله آذین به عنوان یکی از پرفروشترین کالاهای توانسته قیمت لوله آب سرد و گرم و پکیج را منطقی تر کرده و هزینه لوله کشی ساختمان را به شکل فاحشی کاهش دهد.

فروش لوله و اتصالات آذین مانند بسیاری از لوله و اتصالات دیگر به صورت لیست اقلام لوله اتصالات و سایر لوازم میباشد. لیست قیمت لوله آذین به ما کمک میکند که علاوه بر مقایسه قیمتها میتوان از نوع و شکل اتصالات موجود لیستت قیمت لوله و اتصالات آذین آگاه شد. البته شرگت آذین لوله سپاهان اقدام به صدور و نشر کاتالوگ نیز نموده است که در نمایندگی لوله آذین موجود میباشد.

اخذ نمایندگی لوله آذین

این روزها اخذ نمایندگی آذین ویژگیهای مالی و کاری خاصی را میطلبد. دفتر فروش شرکت لوله آذین برای اخذ نمایندگی شرایط تضمین میزان خرید مشخصی دارد که این کار برای هر مغازه داری راحت نیست . این کار مستلزم وجود فروش بالا و تسلط به بازار داشته و در حال حاضر بهترین راهکار این است که نخست با خرید از نمایندگیهای آذین تهران در سطح کشور و توزیع این لوله و اتصالات و بالا بردن فروش و  بررسی شرایط اقدام به اخذ نمایندگی لوله آذین نمایید.

لیست قیمت لوله آذین

لیست قیمت لوله آذین به صورت یکپارچه و یکسان در همه جای کشور معیار قیمت خرید و فروش لوله اتصالات آذین لوله سپاهان محسوب میشود. قیمت لوله آذین و اتصالات مربوط بر اساس هزینه مواد اولیه , مخارج تولید, سود کارخانه و هزینه های مربوط به حمل و فروش در مجموع قیمت مصرف کننده را تعیین میکند. با توجه به رقابتی بودن بازار لوله و اتصالات, بر اساس لیست قیمت لوله آذین یک درصد تخفیف به نمایندگی لوله آذین و سایر فروشگاه ها داده شده و نمایندگی و مرکز پخش لوله آذین به تناسب کل فاکتور یک درصد تخفیف را به خریداران عمده و خرده ارایه میدهند. البته سایر برندهای لوله سفید نیز همین گونه عمل کرده و معیار رقابت در بازار درصد تخفیف ارایه شده توسط فروشگاه و نمایندگی های فروش است.

از طرفی به دلیل حجم بالای فروش لوله آذین, این برند به نوعی لیدر لوله اتصالات سفید محسوب شده و به همین دلیل دلیل تعیین کننده قیمت های دیگر برندها نیز میشود.

مزایای خرید از نمایندگی لوله

خرید اقلام تاسیساتی از نمایندگی و فروشگاههای عامل فروش لوله و اتصالات دارای مزایای بسیاری است که میتوان به خرید به صرفه و با قیمت واقعی و به روز این اقلام در کنار اصل بودن کالای خریداری شده اشاره نمود . اصالت کالای میتواند ضامن کیفیت بالای اجرای لوله کشی ساختمان و استفاده از گرانتی و خدمات پس از فروش از نمایندگی لوله و اتصالات را داشته باشد.

مشخصات فنی لوله آذین

لوله‌ آذین، یک نوع لوله پلاستیکی ساخته شده از مواد اولیه پلی پروپیلن است که با ویژگی‌ها و مشخصات فنی متنوعی هستند. در زیر برخی از مشخصات فنی مهم لوله آذین را بررسی خواهیم کرد:

1. جنس مواد: لوله‌های آذین از مواد پلیمری مانند PPRC با نام علمی رندوم کوپولیمر پلی پروپیلن تولید می‌شوند. این جنس مواد ضدخوردگی، مقاومت در برابر ضربه و فشار، انعطاف‌پذیری و مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی مختلف را فراهم می‌کند.

2. قطر و ضخامت: لوله‌های آذین در اندازه‌ها و قطرهای مختلفی تولید می‌شوند. قطرهای رایج برای لوله‌های آذین عبارتند از 20 میلیمتر تا 110 میلیمتر. ضخامت لوله‌ها نیز بسته به نیاز و کاربرد متغیر است.

3. فشار قابل تحمل: لوله‌های ساختمانی و صنعتی برای تحمل فشارهای مختلف طراحی می‌شوند. مشخصه‌ی فشار قابل تحمل لوله‌ها در بارهای مگاپاسکال (MPa) یا پوند بر اینچ مربع (psi) مشخص می‌شود. فشار کاری لوله های آذین 20 بار است.

4. رنگ و علامت‌گذاری: لوله‌های آذین در رنگ سفید با خطوط طولی نازک آبی و قرمز تولید می‌شوند. رنگ‌های معمول شامل سفید، آبی، سبز و زرد است. علاوه بر این، لوله‌ها ممکن است دارای علامت‌ ALS بر روی سطح خود باشند که برای شناسایی نوع و کاربرد آنها استفاده می‌شوند.

5. استانداردها و گواهینامه‌ها: لوله‌های آذین برای رعایت استانداردها و مشخصات فنی مربوطه تولید می‌شوند. برخی از استانداردها و گواهینامه‌های معتبر برای لوله‌های آذین عبارتند از استاندارد EN 12201، استاندارد ISO 4427 و گواهینامه‌های کیفیت مانند ISO 9001.

مشخصات فنی دقیق لوله‌های آذین بستگی به نوع و تولیدکننده آنها دارد. برای هر کاربرد و نیاز خاص، مشخصات فنی متفاوتی در نظر گرفته می‌شود. بنابراین، قبل از استفاده از تهیه و خرید لوله‌ آذین، معمولاً به منابع و مشخصات فنی ارائه شده توسط تولیدکننده توجه کنید.

معمولا در بسیاری ازموارد نمایندگی لوله آذین به همراه نمایندگی نیوپایپ و نیوفلکس اعطا میشود.

 


Log out of this account

Leave a Reply

Call Now Button