نمایندگی سوپرپایپ %20 تخفیف لیست قیمت 1402

  • 0

نمایندگی سوپرپایپ %20 تخفیف لیست قیمت 1402

Category : لوله کشی

نمایندگی سوپرپایپ

فروشگاه لوله و اتصالات حسین پور نمایندگی سوپرپایپ تهران با ارسال کلیه اقلام لوله اتصالات و تجهیزات جانبی سوپرپایپ به تهران و کلیه شهرهای کشور, طبق لیست نمایندگی با ارایه تخفیف های ویژه همکاری و سازندگان محترم.

همانطور که مستحضرید, لوله اتصالات و متریال تاسیساتی لوله کشی سوپرپایپ یکی از برندهای مطرح در صنعت لوله و اتصالات کشور است. شرکت سوپرپایپ اینترنشنال با الگوبرداری از استانداردهای کشور آلمان و شرکتهای فعال در این کشور با نزدیک به 25 سال فعالیت مداوم در تولید و تحقیقات در زمینه تولید لوله های پنج لایه سوپرپایپ یکی از عمده تولیدکنندگان خوشنام در این زمینه است. بدون اغراق سطح یک تولید در حوزه لوله اتصالات پنج لایه در اختیار سوپرپایپ بوده و با استراتژی مناسب فروش و پشتیبانی در تولیدات و دپوی مناسب توانسته به موفقیت های زیادی دست پیدا کند. از این رو اجرای لوله کشی ساختمان با لوله های سوپرپایپ برای ساختمان یک آپشن محسوب شده و بسیاری از مهندسین و مجریان تاسیسات کار برای حفظ اعتبار خود, تاکید به استفاده از این لوله های پنج لایه خوشنام در تاسیسات ساختمان مینمایند.

نمایندگی سوپرپایپ تهران

نمایندگی سوپرپایپ تهران

فروشگاه 2 منظوره اینترنتی حضوری حسین پور با بیش از 30 سال سابقه به عنوان یکی از مراکز مهم پخش لوازم تاسیساتی لوله کشی در تهران, یکی از نماینده های فعال سوپرپایپ میباشد. فروشگاه حسین پور به جهت دارا بودن چند انبار در اقصی نقاط تهران, در عین توزیع بار عمده به سراسر کشور با وجود دپوی مناسب کلیه اقلام سوپایپ را حتی به صورت خرده بار نیز به صورت فوری ارسال میکند.

لیست قیمت سوپرپایپ

لیست قیمت سوپرپایپ , لیست کلیه اقلام لوله و اتصالات با ذکر سایز لوله و اتصالات با کدبندی هر قطعه میباشد. هر کد کالای منحصر به فرد مختص یک کالای خاص با یک سایز و شکل مشخص بوده و این نوع کدبندی کار را برای انتخاب و تهیه اقلام درخواستی از طرف خریدار راحت میکند. از طرفی لیست قیمت سوپرپایپ با شفافیت کامل از فروش اقلام لوله و اتصالات با قیمت های بیشتر جلوگیری کرده و یک نظم مشخصی را در بازار حکمفرما میکند. معمولا بسته به میزان خرید کالا از سوی نمایندگی سوپرپایپ یک تخفیف هم در فاکتور ارایه میشود که البته این تخفیف ها در فروش کلی جاری میشود. با توجه به نوسانات قیمت مواد اولیه شرکت سوپرپایپ همواره تلاش کرده که تا حد ممکن, کمترین تغییرات را در لیست قیمت انجام دهد و به همین جهت در بین برندهای ایرانی و خارجی در بازار یکی از با ثبات ترین لیست قیمت را دارد. این مساله سبب شده است که تصمیم گیری هم برای خریدار و هم برای نمایندگی و فروشگاه های توزیع  لوله اتصالات راحت تر باشد. با توجه به عمر مفید لوله های سوپرپایپ و البته قیمت نسبتا بالاتر سوپرپایپ برای کسانی که به دنبال استحکام بیشتری هستند, شاید قیمت لوله کشی ساختمان با سوپرپایپ کمی بیشتر تمام شود, اما به دلیل اطمینان بیشتر ارزش زیادی داشته و سازندگان و مجریان بسیاری ترجیج به استفاده از این برند درجه یک دارند.

هرچند که با توجه به هزینه های ساختمانی و در مقایسه با لوله های فلزی و دیگر برندهای مشابه قیمت لوله سوپرپایپ چندان هم بالا به نظر نرسیده و فقط نسبت به برندی مانند نیوپایپ کمی بالاتر است.

محصولات سوپرپایپ

محصولات سوپرپایپ در بخش لوله کشی ساختمان مشتمل بر لوله و اتصالات پنج لایه و لوازم گرمایش از کف , آب سرد و گرم مصرفی و شوفاژ میباشد. آخرین محصول سوپرپایپ +2 است که شامل لوله‌ اتصالات سطح بالا و خدمات متفاوت است. سیستم لوله‌کشی سوپرپایپ +۲ حاصل آخرین دستاوردهای فناوری روز دنیا است که حاصل آن، یک لوله‌کشی مدرن و قابل استفاده از جدیدترین سیستم لوله کشی ساختمان میباشد.

در ادامه لیست عمده محصولات سوپرپایپ را مشاهده میکنید.

  • لوله اتصالات سوپرپایپ
  • لوله اتصالات سوپرپایپ +2
  • شیر سوپر ولو سوپرپایپ
  • لوله های رایزر ساختمان سوپرپایپ
  • لوله پوش فیت سوپردرین
  • سوپرونت
  • سوپرفیکس
  • تجهیزات لوله کشی روتنبرگر
  • پمپ های سوپر ویلو

کاربرد لوله و اتصالات سوپرپایپ

لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی, لوله کشی پکیج, لوله کشی شوفاژ , لوله کشی رایزر آبرسانی و پمپ آب, لوله کشی گرمایش از کف, مصارف آزمایشگاهی و بیمارستانی, استفاده در انتقال سیالات مواد شیمیایی, انتقال هوا و کمپرسورها و دیگر مصارف ساختمانی و صنعتی از جمله کاربردهای سوپرپایپ میباشد. لوله اتصالات پرسی نمایندگی سوپرپایپ قابل اتصال با انواع دستگاه پرس لوله پنج لایه میباشند.


Log out of this account

Leave a Reply

Call Now Button