لوله کشی و تاسیسات ساختمان کرج

  • 0

لوله کشی و تاسیسات ساختمان کرج

Category : لوله کشی

لوله کشی و تاسیسات ساختمان کرج

خدمات لوله کشی و تاسیسات ساختمان کرج ارایه کلیه خدمات لوله کشی آب و فاضلاب , پکیج و شوفاژ , لوله کشی گاز , تعمیرات موتورخانه , پکیج, رادیاتور , شیرآلات و تجهیزات ساختمانی بهداشتی و خرده کاری تاسیساتی لوله کشی در کرج و محدوده اطراف.

تلفن: 09194945308-65156858 شبانه روزی و بدون تعطیلی

خدمات لوله کشی تاسیسات ساختمان کرج

خدمات لوله کشی و تاسیسات ساختمان کرج

اجرا و تعمیرات لوله کشی آب , فاضلاب , پکیج , شوفاژ و گاز خانگی.

نصب, راه اندازی, سرویس, عیب یابی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری و موتورخانه مرکزی

نصب و تعمیر شیرآلات بهداشتی ساختمان, توالت فرنگی , روشویی , و لوازم بهداشتی

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه, رفع گرفتگی و لوله بازکنی , عیب یابی و رفع نم سرویس بهداشتی , حمام و آشپزخانه , بازسازی و تعمیرات عایق کاری سرویس بهداشتی به صورت فوری.

لوله کشی در کرج

لوله کشی آب , پکیج و شوفاژ با لوله های تک لایه و پنج لایه پلیمری روکار و توکار, عیب یابی و رفع نشتی لوله کشی آب و رادیاتور.

اجرا و تعمیرات لوله کشی پلیکا , پوش فیت و چدن, پیدا کردن محل نشت و رفع چکه لوله فاضلاب ساختمان, تعویض اتصالات معیوب زیرسقفی و توکار..

اجرا و تعمیرات لوله کشی گاز ساختمان, خرده کاری لوله کشی گاز و اصلاح مسیر لوله کشی گاز , انشعاب گیری و تغییرات داخل آپارتمان و کلیه خدمات خرده کاری لوله کشی گاز کرج.

تعمیر شوفاژ کرج

تعمیر شوفاژ یک واژه کلی بوده و میتواند به تعمیر موتورخانه مرکزی, تعمیر پکیج و رادیاتور اطلاق شود. هر یک از موارد فوق نیاز به متخصص های کاربلد هستند که احتمالا با هم تفاوت های دارند. معمولا تعمیرکار موتورخانه به کار تعمیر پکیج آشنا نبوده و برای تعمیرات پکیج بایستی به دنبال  متخصص آن باشیم. البته هستند کسانی که هر دو زمینه را کار کرده اند. ما در خدمات لوله کشی تاسیساتی کرج افراد متبحری داریم که به صورت تخصصی در زمینه شوفاژ کار میکنند.

اما معمولا در ابتدای فصل سرما منظور از سرویس و تعمیر شوفاژ, هواگیری و گرم کردن رادیاتورهای شوفاژ و در صورت نیاز عیب یابی و تعمیرات موتورخانه و پکیج است.

نصب رادیاتور و فن کویل, رفع نشتی رادیاتور و شیر بالا و پایین شوفاژ, راه اندازی گرمایش از کف, حذف و اضافه کردن پره رادیاتور در کنار لوله کشی پکیج و شوفاژ از جمله موارد اجرایی در خدمات تاسیساتی لوله کشی کرج هستند.

تعمیر موتورخانه کرج

نصب و راه اندازی موتورخانه مرکزی, عیب یابی , سرویس تعمیرات شوفاژخانه, عیب یابی و رفع عیب و  تعمیر مشعل, سرویس مشعل گازی, تعویض رله , ترمستات ,پرشر , یون و غیره.

نصب و تعمیر دیگ چدنی و فولادی, تعویض پره های دیگ چدنی شوفاژ کار و ام آی تری, نصب و تعویض بویلر های موتورخانه, تعمیر پمپ برگشت سیرکولاسیون شوفاژ, برگشت آبگرم مصرفی و سایر پمپهای خطی و زمینی, تعمیر کلکتور , شیرفلکه و لوله کشی موتورخانه, تعمیر منبع دوجداره و کویل دار شوفاژخانه , تعمیر پمپ شوفاژ.

تعویض کله گی یا واسطه پمپ برگشت موتورخانه, نصب , تعمیر و شستشوی مبدل موتورخانه, رسوب زدایی منبع کویل دار شوفاژخانه, تعویض منبع انبساط , تعویض منبع دوجداره, تعویض منبع کویل دار , تعویض ترموستات, دیواری پمپ و ترموستات مستحرق (دیگ).

جوشکاری کلکتور و لوله های موتورخانه,تعمیر شیرفلکه ها , لرزه گیر و سختی گیر موتورخانه, هواگیری سیستم شوفاژ و رادیاتور های شوفاژ,عیب یابی موتورخانه ,نصب و تعویض لرزه گیر.

برای تعمیر شوفاژ  ابتدا باید عیب یابی شود و ایراد کار مشخص شده , سپس اقدام به رفع عیب دقیق مربطه زد.

تعمیر پکیج دیواری کرج

نصب , راه اندازی,سرویس دوره ای , عیب یابی و تعمیر پکیج شوفاژ دیواری. نصب رادیاتور شوفاژ, بازوبست کردن رادیاتور, نصب رادیاتور پره ای , پنلی و فولادی, نصب رادیاتور حوله خشک کن حمام, کوپل کردن رادیاتورها و افزایش تعداد پره؛ نصب شیر رادیاتور, تعمیر و تعویض شیر رفت و برگشت شوفاژ, جابجایی رادیاتور, لوله کشی رادیاتور.

پکیج یک موتورخانه کوچک است که در  فضای کوچک جمع آوری شده است. پکیج دیواری دو عملکرد گرم کردن رادیاتور و تولید آب گرم مصرفی دارد. نشتی از پکیج و خرابی یکی از دو عملکرد فوق یا از کار افتادن و خاموش شدن پکیج از خرابی های کلی پکیج محسوب میشوند.

چکه و فوران آب از پکیج بیشتر به دلیل خارج شدن آب بندی شیرالات و شیلنگ های پکیج اتفاق افتاده و به ندرت خرابی قطعات داخلی پکیج اتفاق میفتد. رسوب گرفتن مبدل پکیج هم هر دو تا سه سال یکبار باعث اختلال در عملکرد پکیج به خصوص در تولید آب گرم مصرفی میشود.

سرد بودن رادیاتور نیز ممکن است عللی مانند خرابی ان تی سی, پمپ پکیج و یا خرابی برد پکیج باشد. تعمیرات پکیج های ایرانی مانند ایران رادیاتور و بوتان به دلیل دسترسی راحت به قطعات آنها کاری راحت تر بوده و تعمیر پکیج های خارجی مشکلاتی نظیر تهیه قطعه دارد اما به طور کلی طرز کار تمامی پکیج ها یکسان است.

خراب شدن برد پکیج هم موجب مختل شدن عملکرد پکیج یا مختل شدن کارکرد پکیج میشود که بایستی تعمیر یا تعویض شود.

نصب و تعمیر شیرآلات کرج

نصب, تعویض و تعمیر شیرالات منزل از سرویس های رایج در زمینه کار تاسیسات ساختمان است. در بسیاری از منازل همیشه شیری هست که در حال چکه است و ما به آن توجه نمیکنیم. تعمیر این شیر کاری است که دیر یا زود بایستی انجام شود, اما اگر با تاخیر انجام شود, مقدار زیادی آب شرب به هدر رفته که در این شرایط کم آبی خیلی خوشایند نیست.

نصب و تعمیر شیرالات مخلوط اهرمی , دوش حمام , سینک آشپزخانه , سرویس بهداشتی, روشویی , نصب و تعویض شیر ها , شیلنگ ها و متعلقات شیرالات ساختمانی.

نصب و تعمیر فلاش تانک , بیده و شیرالات توکار و روکار, خدمات تاسیساتی و لوله کشی کرج, نصب لوازم سرویس بهداشتی , نصب اکسسوری , نصب فول ست , آیینه باکس, نصب روشویی کابینتی , سنگی و چینی, نصب و لوله کشی ماشین لباسشویی , ماشین ظرفشویی و یخچال ساید, نصب توالت فرنگی روکار و توکار ( وال هنگ), تعمیر وال هنگ و توالت فرنگی و تعویض قطعات و مکانیزم تخلیه و پرکن توالت فرنگی,

تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی با کمترین تخریب و هزینه , نصب توالت فرنگی درحمام , بازسازی و تعمیرات سرویس بهداشتی و حمام  و کلیه خدمات لوله کشی تاسیسات ساختمان کرج و محدوده اطراف.

تعمیرات لوله کشی ساختمان کرج

برای تعمیرات لوله کشی ساختمان گام اول عیب یابی است. بعد از عیب یابی که بسته به نوع نشتی مراحل و شیوه های مختلفی دارد, بایستی با حداقل تخریب و هزینه و در عین حال یک راهکار ماندگار و عمری این تعمیرات را انجام داد. انجام وصله پینه کاری برای جلوگیری از افزایش هزینه ممکن است در آینده نزدیک مجددا باعث خرابی سیستم لوله کشی شده و علاوه بر هزینه ای که بایستی در مرحله اول شود, ممکن است خرابی هایی نیز به وجود بیاورد. این مساله نیزا به تجربه و البته همکاری مالک  و کارفرمای ساختمان دارد. بعد از مشخص شدن خرابی و برآورد هزینه کار شروع شده و بایستی کلیه جزییات به کارفرما اطلاع داده شود. در برخی مواقع ممکن است کار چند روزی طول کشیده و یا حتی برای ساعاتی استفاده از تاسیسات ساختمان امکان پذیر نباشد.

در بسیاری از موارد کار تعمیرات لوله کشی و تاسیساتی نیاز به اجرای فوری داشته که در این صورت میتوانید با ما تماس گرفته تا در سریعا در خدمت شما باشیم. گارانتی فنی کاری و رضایت مشتری از اصول خدمات لوله کشی تاسیسات ساختمان کرج است.


Log out of this account

Leave a Reply

Call Now Button