خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات نشت یابی و لوله بازکنی ظفر دستگردی شبانه روزی بدون تعطیلی

لوله بازکنی و رفع گرفتگی با تجهیزات حرفه ای لوله بازکن و ابزارالات حذف شی و رفع انسداد لوله کشی فاضلاب ساختمان , فنرزدن با دستگاه ژنراتور برای توالت فرنگی و ایرانی , چاهک حمام , راه آب آشپزخانه و کفشور مشاعات ساختمان .

تشخیص ترکیدگی لوله و نشت یابی با دستگاه , رفع نم و بوی بد فاضلاب ساختمان  عیب یابی و تعمیرات لوله کشی آب و فاضلاب و شوفاژ , نصب و تعمیر شیر و توالت فرنگی و لوازم بهداشتی و روشویی , عیب یابی و کارشناسی لوله کشی و تاسیسات ساختمان .

خدمات لوله بازکنی ظفر

خدمات لوله بازکنی ظفر

استفاده از پمپ های دستی و شیلنگ های آب مهمترین ابزاری است که حتی می توانید از آن استفاده کنید تا بتوانید به راحتی باز و برداشته شوید. اگر انسداد با این روش ها حل نشده است ، باید به منبع لوله بازکن بروید و از ژنراتور استفاده کنید. البته کار با ژنراتور و آچار لوله ای به مهارت های خاصی احتیاج دارد که کاربر و آچار لوله باید در آن مهارت داشته باشند و همچنین ایمنی خود را حفظ کنند تا در تجهیزات و لوازم جانبی لوله آسیب نبینند.

فنر لوله باز در فك دستگاه ژنراتور قفل شده و دارای حركت دایره ای است كه علاوه بر حركت رو به جلو و عقب ، می تواند صدماتی به افراد وارد كند. علاوه بر این ، به نظر می رسد هنگام باز کردن لوله ، از تجهیزات ایمنی و بهداشتی مانند دستکش ، کفش و لباس مناسب استفاده کنید.

رفع گرفتگی لوله ظفر

روش دیگری که از نظر فنی مورد تأیید نیست و بجز در موارد خاص مورد استفاده قرار می گیرد ، محلول های اسیدی و شیمیایی موجود در آبراه و لوله برای باز کردن لوله است. از نظر علمی ساختار قفل و نوع چاله ها و لوله ها به گونه ای است که هرگونه راه حل که به باز شدن لوله ها کمک می کند به لوله ها و اتصالات ، چسب ها و حلقه های لوله آسیب می رساند.


Leave a Reply

Call Now Button