تعمیر و سرویس پکیج تجریش

تعمیر و سرویس پکیج تجریش

تعمیر و سرویس پکیج تجریش

عیب یابی , تعمیر و سرویس پکیج تجریش

تلفن : 09129242783 شبانه روزی

نصب , لوله کشی , راه اندازی و تعمیر پکیج دیواری تجریش و محدوده اطراف.

عیب یابی , رفع عیب , تعویض قطعات و سرویس پکیج شوفاژ دیواری بوتان ایران رادیاتور گلدیران,  لورچ , تاچی , ایمرگاس , بوش , پکیج دیواری وایلان, پکیج  گرم ایران,  آریستون, ایساتیس ,  شوفاژ کار ,  تاچی , ایرفو , آماتیس , استانبول و دیگر برندهای پکیج شوفاژ دیواری. نصب رادیاتور و تعمیرات شوفاژ دیواری.

خدمات پکیج دیواری شامل , نصب و راه اندازی, سرویس فصلی و تابستانی و زمستانی کردن, رسوب زدایی و اسیدشویی, عیب یابی و رفع ارور , رفع سرد شدن آب مصرفی , سرد شدن رادیاتور و رفع نشتی از پکیج و کلیه تعمیرات و سرویس پکیج تجریش میباشد.

تعمیر و سرویس پکیج تجریش

 

خدمات تعمیر و سرویس پکیج تجریش

مثل هر وسیله ای پکیج دیواری هم احتیاج به سرویس و نگهداری  فصلی و سالانه دارد . هرچند که پکیج شوفاژ دیواری ظاهرا معمولی به نظر میرسد اما به خاطر سیستم خودکاری که در دستگاه وجود داشته و هم تکلیف گرم کردن آب سرد درتمام طول سال و هم اینکه گرمایش محیط را در فصول سرد  برعهده دارد که  این عملکرد دوگانه موجب کارکرد مداوم پکیج دیواری به خصوص در فصول سرد میشود . سرویس دوره ای علاوه بر اینکه میتواند از خرابی پکیج و نیاز به تعمیر پکیج جلوگیری کند میتوان موجب افزایش طول عمر و کاهش مصرف گاز , برق و حتی آب شود. شستشوی مدار گرمایشی و لوله کشی پکیج نیز از مواردی است که بایستی هر 3 تا 4 سال یکبار انجام شود.

احیانا در 2 تا 3 سال اولیه از پکیج شوفاژ دیواری تعمیرات و سرویس آن کار خیلی اجباری و الزامی به نظر نرسد ,  اما بعد از حدود یکی دوسال از کارکرد پکیج حتما بایستی به سرکشی فصلی و حداقل سالانه به ویژه در ابتدای فصل سرما اهیمت دهید . در برخی مواقع ممکن است رفع نکردن یک ایراد کوچک موجب تسری آن به سایر بخشهای پکیج دیواری شده و کار یک سرویس کوچک تبدیل به تعمیرات اساسی پکیج شود .

لازم حداقل در هنگام تعمیر و سرویس پکیج در تجریش یک بازدید سطحی از وضعیت شعله و قطعات و نحوه کارکرد پکیج بشود تا در صورت نشتی و رسوب احتمالی جلوی خرابیهای بیشتر گرفته شود .

همان گونه که میدانید گرم کردن آب مصرفی و گرمایش محیط مانند گرم کردن رادیاتور یا سیستم گرمایش از کف جزو وظایف پکیج دیواری است. اگر این امور به درستی انجام نشود یا به طور ناقص بوده یا نشتی یا مشکلات دیگری نظیر سرد و گرم شدن مکرر آب مصرفی میباشد.

نشتی اب از پکیج شوفاژ گازی علل گوناگونی دارد از جمله شیلنگ های اب متصل به دستگاه یا شیرالات و اتصلات مورد استفاده یا شکستگی دستگاه سختی گیر و یا اتصالات داخلی پکیج که باید کلا مورد تست قرار گیرد و در صورت نیاز اقدام به تعویض واشرها و محکم کردن انها نمود .

در برخی مواقع نیز مربوط به ایجاد ترک مبدل یا منبع انبساط ….. یا خرابی شیر تخلیه اضطراری می باشد. صدای زیاد مبدل حرارتی پکیج دیواری -عدم کنترل شیربرقی گاز دستگاه هواگرفتن مدار گرمایش دستگاه – رسوب گرفتن مدار ومبدل های حرارتی یا خرابی پمپ اب و یا نقص حسگرهای گرمایشی می تواند باعث ایجاد صدای اضافه در مبدل حرارتی پکیج شود.

از مواردی که به خرابی و از کار افتادن پکیج می انجامد میتوان به سوراخ شدن و نشتی از لوله کشی پکیج یا رادیاتور اشاره کرد که بایستی نسبت به تعمیر حوله خشک کن , رادیاتور یا لوله های مذکور اقدام نمود.

در هنگام هواگیری شوفاژها بایستی سالم بودن شیر شوفاژ نیز چک شود تا درصورت نشتی و چکه به علت کاهش بار پکیج نسبت به تعویض یا تعمیر شیر رادیاتور اقدام شود.

نمایندگی تعمیر پکیج ایران رادیاتور و بوتان تجریش

نمایندگی تعمیر پکیج شوفاژ دیواری ایران رادیاتور و بوتان میدان تجریش به صورت سریع  آماده ارایه خدمات به این 2 برند پکیج و البته مارکهای دیگر ایرانی است. البته فرق بسیار زیادی بین تعمیر پکیج ایران رادیاتور , بوتان و برندهای دیگر داخلی و حتی اروپایی وجود ندارد, اما به خاطر اینکه لوزام یدکی مصرفی و مهم پکیج  از لحاظ اندازه و مدل و همچنین عملکرد قابل استفاده در پکیج های دیگر نیست و احتمالا بایستی قطعات یدگی همان برند برای تعمیر و سرویس پکیج استفاده شود, تهیه قطعات یدکی پکیج ایران رادیاتور و بوتان و بسیاری از مارکهای داخلی راحت تر است.

به ندرت احتمال دارد, برای تعمیرات و راه اندازی پکیج احتیاجی به عوض کردن قطعه نبوده و با تعمیرات لوازم دستگاه بتوان, اقدام به سرویس و راه اندازی پکیج نمود. از مهمترین سرویس هایی که پکیج دیواری نیاز دارد, اسیدشویی مبدل پکیج دیواری است که هرچند سال یکبار بایستی انجام شود.

آبریزی از زیر پکیج هم یکی از مشکلات عدیده در پکیج است که گاها میتواند دردسرهایی برای ساکنین ایجاد کند. البته در اغلب موارد نشتی از شیلنگ و اتصالات موجب رخ دادن این مساله میشود و به ندرت ترکیدگی مبدل سبب این موضوع است, اما نبایستی نگران بوده و کافیست با ما در تعمیر و سرویس پکیج تجریش تماس بگیرید.


1 Comment

لوله کشی تجریش | 09129242783 | لوله کشی ساختمان تهران

نوامبر 6, 2021 at 11:53 ق.ظ

[…] , لوله کشی , آب بندی و هواگیری رادیاتور شوفاژ, عیب یابی و تعمیر پکیج تجریش ایران رادیاتور بوتان لورچ ایساتیس و مارک های ایرانی, […]

Leave a Reply

Call Now Button