تعمیر لوله سینک ظرفشویی

تعمیر لوله سینک ظرفشویی

تعمیر لوله سینک

نصب , تعویض و تعمیر لوله سینک ظرفشویی و روشویی

تلفن : 09129242783 سراسر تهران , شبانه روزی

یکی از مشکلات عمده لوله کشی این است به علت آب دادن سیفون ظرفشویی و روشویی و البته شیرالات و لوله کشی  باعث کثیف و مرطوب شدن محیط و وسایل درون کابینت شده و ممکن است بر اثر بی توجهی باعث رشد باکتری و سایر میکروآنزیمها در زیرکابینت ظرفشویی یا روشویی شود . پس بهتر است سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام شود .

به طور کلی چند علت باعث نشتی آب از قسمت زیرین سینک ظرفشویی و روشویی وجود دارد . معمولا به هنگام نصب روشویی و ظرفشویی سیفون و لوله های مربوط به شیرالات به درستی روی کار نصب میشوند , اما ممکن است پس از گذشت مدتی لوازم زیر سینک و روشویی دچار نقص شوند .

علت دیگری که باعث نشتی از قسمت زیرین کابین ظرفشویی و روشویی میشود , خرابی شیر و شلنگ های مربوطه است ؛ که بایستی با تعمیر شیر پیسوار یا تعویض شیلنگهای تک پایه آب بندی لازم را انجام داد .

علت بعدی که محتمل است , گرفتگی لوله کشی فاضلاب است که بایستی با روشهای لوله بازکنی رفع انسداد لوله انجام شود .

تعمیر لوله سینک

تعمیر لوله سینک ظرفشویی

تعمیر لوله سینک ظرفشویی یا با تعویض واشرهای و استفاده از نوار تفلون امکان پذیر است و یا تعویض ست کامل سیفون ظرفشویی . برخی اشخاص برای تمیز کردن سیفون ظرفشویی و تخلیه آشغالهای آن اقدام به باز نمودن لوله و سیفون ظرفشویی میکنند اما به هنگام بستن و نصب سیفون ظرفشویی با مشکل مواجه میشوند .

اگر شما هم جزو این عده هستید بایستی پیش از بازکردن خوب به نحوه اتصال قطعات سیفون ظرفشویی دقت کرده و یا پیش از اقدام به باز نمودن یک تصویر از نحوه اتصال بیندازید تا در زمان نصب سیفون با مشکل مواجه نشوید . حتی میتوانید با استفاده از کاتالوگ برند سینک یا سیفون این قطعات را به هم متصل کنید .

در صورت مفقود شدن و شکستگی قطعات نیز میتوانید با مراجعه به فروشگاههای تاسیساتی و البته با همراه داشتن تصویر یا خود قطعه معیوب این قطعات را تهیه کنید .

معمولا سینک های ظرفشویی در چندین نوع سینک روکار و توکار , تک لگنه , دو لگنه سینی دار , زیرآب کوچک و بزرگ و انواع فانتزی ایرانی و خارجی تقسیم بندی میشوند که بسته به نوع سینک سیفون آنها نیز تفاوتهایی با هم داشته و فقط بایستی شبیه خود را برای نصب آنها تهیه کنید .

آب بندی سیفون ظرفشویی

مساله بعدی بعد از نصب قطعات سیفون آب بندی قطعات میباشد . در این قطعات برای آب بندی فقط از واشر تخت و مخروطی استفاده میشود و هیچ گونه چسب یا نوار تفلونی برای متصل کردن و آب بندی سیفون ظرفشویی بکار نمیرود .

بهترین سیفون ظرفشویی

بهترین سیفون ظرفشویی برند محک میباشد . شرکت محک به صورت تخصصی اقدام به تولید انواع سیفون هایی زیر ظرفشویی , روشویی و لوازم پلاستیکی از قبیل کفشور میکند .

بیشتر سینک های آشپزخانه مورد استفاده در ایران هم برند اخوان دولگنه مدل پروانه ای بوده که برای خرید بایستی از سیفون محک ظرفشویی دو لگن مدل 162 تهیه نمایید .

تعمیرات سینک ظرفشویی

برای سوراخ کردن سینک ظرفشویی و نصب شیرالات بایستی به سراغ کسانی بروید که دستگاه پانچ دارند . این دستگاه با برش دقیق از کج شدن سینک جلوگیری میکند.

در صورت سوراخ شدن سینک نیز میتوانید از کسانی که کار تعمیر و چسباندن ورق استیل به روی سینک میکنند و با استفاده از چسب مخصوص سینک معیوب را آب بندی کنند .

با این اوصاف ممکن است در برخی مواقع نتوانید خود راسا اقدام به تعمیر لوله سینک ظرفشویی کنید و بهتر است با یک تماس از کمک همکاران ما بهرمند شوید .

 


1 Comment

تعمیرات سینک ظرفشویی – خدمات لوله کشی ساختمان کارا

سپتامبر 20, 2021 at 1:42 ب.ظ

[…] میباشد . بعضا هم از آب بندی خارج شدن دور سینک و نیاز تعمیر لوله سینک در این قسمت حادث میشود […]

Log out of this account

Leave a Reply

Call Now Button