تعمیر کف سرویس بهداشتی |بازسازی ایرانی و فرنگی | حداقل هزینه

تعمیر کف سرویس بهداشتی |بازسازی ایرانی و فرنگی | حداقل هزینه

تعمیر کف سرویس بهداشتی

بازسازی دیوار و تعمیر کف سرویس بهداشتی صفر تا صد

عیب یابی و تعمیرات لوله کشی فاضلاب سرویس .

تلفن : 09129242783 -22537778

نصب و تعمیر توالت فرنگی و سرویس بهداشتی ایرانی, نشت یابی , رفع نم , تخریب , ایزوگام , قیرگونی , کاشی کاری , لوله کشی آب و فاضلاب ,نصب شیرالات و لوازم سرویس بهداشتی, عیب یابی و رفع نشتی توالت باکمترین تخریب و هزینه, تعمیرات کلی و بازسازی لوله کشی آپارتمان و ساختمان.

تعمیر سرویس بهداشتی

سرویس بهداشتی و اهمیت آن در منازل مسکونی

با توجه به اهمیت سرویس بهداشتی به عنوان منطقه ای برای پاکیزگی و نیز نزدیکی به فاضلاب و مواد شیمیایی و انبساط و انقباض مصالح که محلی مناسب برای رشد قارچ و جلبک محسوب می گردد، تعمیر و بازسازی سرویس بهداشتی و حفظ آن به دور از هر گونه آسیب می بایست در اولویت ساختمان ها قرار گیرد. سرویس های بهداشتی به مرور زمان در معرض آب بندی، پوسیدگی لوله های فاضلاب و آب شرب، ترک در کاسه، سرامیک و کاشیکاری قرار می گیرند که موجبات تعمیر سرویس بهداشتی را فراهم می آورند.

عمده دلائل خرابی سرویس بهداشتی ناشی از عدم کیفیت مطلوب در مصالح مورد نظر ساختمانی و نیز نبود کیفیت و کارایی کاشی و سرامیک مصرفی و کاسه توالت به هنگام ساخت اولیه ساختمان می باشد.

بنابراین برای آنکه بعد از ساخت سرویس بهداشتی تا مدت ها نیازی به تعمیر سرویس نباشد، تا حد امکان با توجه به اهمیت این مسئله می بایست از مصالح مرغوب تری در این راستا بهره جست تا به طول عمر بیشتر آن کمک کند.

تعویض کف و نصب کاشی و سرامیک سرویس های بهداشتی نقش برجسته ای در تغییر ظاهری آن دارد.ضمن اینکه با تعویض کف و نصب کاشی جدید تا حد زیادی می توان از آلوده شدن محیط جلوگیری به عمل آورد.

تعمیر سرویس بهداشتی قدیمی

تعمیر سرویس فرنگی

تعمیر سرویس توالت فرنگی که یکی از دو نوع سرویس بهداشتی به حساب می اید ممکن است با تعمیرات توالت ایرانی متفاوت باشد . نشتی و خرابی توالت فرنگی میتواند دلایل زیادی از جمله خرابی خرابی لوازم پرکن , شامل شیر پیسوار و شلنگ پرکن و شناور پرکن سرویس فرنگی و یا مکانیزم تخلیه توالت فرنگی داشته باشد .

این نوع خرابیها معمولا آشکار هستند و احتمالا شما میتوانید این خرابیها را با تعویض یا برطرف کردن عیب آن قطعه درست نمایید . اما بسیاری از خرابیهای توالت فرنگی مانند آب بندی نبودن توالت فرنگی با لوله خروجی باشد که میتواند به مرور خراب شده باشد و یا هنگام نصب درست نشده باشد, صورت بگیرد .

کندن و نصب مجدد میتواند راه حال تعمیر سیفون بهداشتی شما باشد . در هنگام نصب بهترست از بوگیر توالت فرنگی یک قطعه واسطه بین توالت فرنگی و لوله فاضلاب ساختمان باشد تعویض شوند . چسب آکفاریوم یا سیلیکون را نیز بهترست از نوع ضد باکتری استفاده نمایید .چسب آکفاریوم کاسپین و غفاری از بهترین چسبهای آکفاریوم در بازار هستند و در دو نوع شفاف و سفید برای نصب فرنگی قابل استفاده میباشند .

گرفتگی توالت فرنگی نیز از دیگر خرابیهای رایج در توالت فرنگی هستند . ابتدا سعی کنید که با فشار آب گرفتگی توالت فرنگی را که معمولا با دستمال کاغذی مسدود میشوند , برطرف نمایید .

اگر این کار عملی نشد , بایستی با استفاده از دستگاه ژنراتور و یا تراکم هوا برای بازکردن توالت فرنگی استفاده کنید . دستگاه فنرزنی نیز در هنگامی برای فرنگی قابل استفاده است که فرنگی را کنده و به داخل لوله فنر بزنید , در غیر اینصورت فرنگی شما آسیب میبیند .

تعمیر توالت ایرانی

تعمیر سرویس بهداشتی به ویژه در خانه های قدیمی ساز امری مرسوم و متداول می باشد,که می بایست برای تعمیر سرویس بهداشتی حتما به یک متخصص رجوع کرد.

اما در این بخش برای جلوگیری از خرابی سرویس بهداشتی به ارائه پیشنهاداتی پرداخته می شود.

از جمله: برای جلوگیری به عمل آوردن از خسارت های کمتر در طول زمان می بایست هر چند وقت یک بار درزهای خالی شده بند سرامیک و کاشی را با پودر بند کشی به طور کامل پر نمود که این مسئله خود از لق شدن سرامیک کف و کاشیکاری دیوار و نیز نفوذ آب به لایه های  زیرین کف سازی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین می توان اذعان نمود که اجرای این فرآیند مشکلات دیگری  از جمله آب بندی و ترک در کاسه ها را تا حدود زیادی کم می کند و نظر بهداشتی نیز گام استواری را در پیشبرد جلوگیری به عمل آوردن از میکروب ها برداشته است.

نکته قابل ذکری که در اینجا وجود دارد؛ این است که همواره در خصوص تعمیر سرویس بهداشتی در نظر داشته باشید که گوشه ها و زاویه های سرویس بهداشتی را به هنگام بندکشی در فراموش نکرده و به ویژه لبه سرامیک کف و کاسه توالت فرنگی یا ایرانیدور کفشور نیز به هنگام درزگیری بسیار حائز اهمیت می باشد.

البته گاهی اوقات تعمیر سرویس بهداشتی و مشکلات پیش روی آن به همین سادگی نیست و حتی منجر به تخریب و بازسازی کامل آن دارد.

هزینه تعمیر سرویس بهداشتی

هزینه تعمیر سرویس بهداشتی به دو پارامتر اصلی هزینه خرید مصالح به علاوه اجرت تعمیرات دارد . اگر سرویسهای بهداشتی یک تکه باشند هزینه سرشکن میشود.

معمولا هرچقدر متراژ سرویس بهداشتی بیشتر شود هزینه تعمیرات سرویس بیشتر میشود, اما این مطلب را نمیتوان به ضرس قاطع اعلام نمود.

موارد اصلی در تعمیرات شامل تخریب و حمل نخاله , عایق کاری ایزوگام یا قیرگونی کف سازی و کاشی کاری یا سنگ کاری , لوله کشی و نصب شیرالات میشود .

شما میتوانید بطور کلی این موارد ذکر شده را بصورت پیمانی به پیمانکار واگذار کرده و بصورت درصدی یا عددی دستمزدی برای او توافق کنید و یا تک تک با استادکاران هر مقطعی قرارداد بسته و نظارت را شخصا برعهده بگیرید که البته اینکار کمی مشکل و وقتگیر میباشد.

دلائل اصلی تعمیرات سرویس بهداشتی در این قسمت به دلائل اصلی تعمیر توالت و حمام  می پردازیم که به قرار زیر هستند:

  • آب بند نبودن و ایجاد چکه در زیر سقف طبقه پایین به گونه ای باشد که در روی کار نتوان مشکل را برطرف نمود. برای تعمیر حمام وتوالت در چنین شرایطی نیاز به تخریب آن می باشد که البته برای تخریب نیز می بایست نهایت دقت و احتیاط را مبذول داشت تا مبادا با سهل انگاری سبب ضربه به لوله های آب و فاضلاب و آسیب به آن شد.
  • ترک خوردگی سرامیک و کاسه کف و کاشی دیوار که تعویض آن را امری ضروری قلمداد می سازد.
  • پوسیدگی لوله فاضلاب که نیاز به تعویض لوله هاست.
  • گرفتگی لوله
  • مصالح بی کیفیت که سبب فرسودگی زودهنگام سرویس بهداشتی می گردد.

هزینه تعمیر سرویس بهداشتی


3 Comments

نصب شیرالات تهران | خدمات تاسیساتی تهران 09129242783

اکتبر 9, 2019 at 5:28 ب.ظ

[…] تعمیر سرویس بهداشتی […]

لوله کشی ازگل 09129242783 | خدمات تاسیساتی تهران 09129242783

نوامبر 4, 2019 at 9:00 ق.ظ

[…] تعمیر سرویس بهداشتی […]

خدمات لوله کشی و تاسیساتی شهرک اندیشه | لوله کشی ساختمان تهران

جولای 25, 2021 at 9:31 ق.ظ

[…] تعمیرات کف حمام و توالت با مناسب ترین هزینه تعمیر سرویس بهداشتی […]

Log out of this account

Leave a Reply

Call Now Button